Засідання «круглого столу»

|  10. 04. 2012

09 квітня в м.Біла Церква відбулося засідання «круглого столу» з питання обговорення проекту рішення міської ради «Про затвердження умов конкурсу з передачі в концесію цілісного майнового комплексу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал».

В ході засідання міський голова В. Савчук наголосив на необхідності виваженого розгляду питання щодо передачі в концесію цілісного майнового комплексу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал», адже від його якісної роботи залежить життєдіяльність міста. Зокрема, як зазначив міський голова, необхідно детально обговорити умови конкурсу по передачі в концесію на предмет дотримання чинного законодавства, визначити проблемні питання, а також повідомив, що пропозиції та зауваження учасників «круглого столу» будуть враховані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій.

Присутні на засіданні «круглого столу» обговорили основні умови конкурсу, висловили своє бачення окремих положень цих умов, акцентували увагу на питаннях щодо зобов’язань концесіонера з удосконалення роботи об’єкта концесії, умов найму, використання праці працівників, контролі за виконанням концесійного договору та ін.

В заході взяли участь заступник міського голови В.Гнатюк, депутати міської ради, начальник управління комунальної власності міської ради О.Ліневич, представники КП Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал», громадськості та міських ЗМІ.