Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата :
2012-04-02

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002р. № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника  відділу надання соціальних допомог управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради.

Умови конкурсу:

В конкурсі можуть взяти участь особи чоловічої або жіночої статі, які є громадянами України, мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста,  мають стаж роботи за фахом на державній службі на посадах головного спеціаліста не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 5 років, вміють працювати з комп’ютерною технікою, вільно володіють українською мовою.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування”, «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади запобігання і протидії корупції», а також  законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень управління.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу. Додаткова інформація за тел.  5-71-24.