Прес-конференція начальника відділу охорони навколишнього природного середовища

|  03. 04. 2012

02 квітня в м. Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, в якій взяла участь начальник відділу охорони навколишнього природного середовища міської ради Т.Гапонова.

Начальник відділу охорони навколишнього природного середовища міської ради поінформувала присутніх про основні завдання і напрямки роботи, які здійснює відділ щодо забезпечення реалізації державної політики у даній сфері та реформування, що започатковані Президентом України В.Ф.Януковичем.

Зупинилася на впровадженні заходів Комплексної програми охорони довкілля в місті Біла Церква на період 2012-2015 роки, виконанні першочергових екологічних завдань по зниженню техногенного впливу на навколишнє природне середовище міста підприємствами, установами та організаціями міста. Наголосила на розробці в місті новітніх ресурсо- та енергозберігаючих технологій, заходів по покращенню гідрологічного режиму і санітарно-екологічного стану водних об’єктів міста та ін.

На прес-конференції присутні дали відповіді на поставлені питання журналістів.