Прес-конференція міського голови

|  03. 04. 2012

02 квітня в м. Біла Церква відбулася традиційна прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку провів міський голова В.Савчук.

В ході прес-конференції міський голова поінформував присутніх про заходи, які проводяться в Білій Церкві щодо санітарної очистки, благоустрою і озеленення та закликав керівників підприємств, організацій та установ усіх форм власності взяти активну участь у прибиранні закріплених за ними територій.

Міський голова також повідомив про роботу міської влади щодо залучення субвенцій з державного бюджету в сумі 22,5млн грн., які заплановано направити на капітальний ремонт вул. Я.Мудрого, Сквирського шосе та поточний ремонт близько 20 міських вулиць. Крім цього, також очікується надходження 15 млн. грн. з державного бюджету на завершення будівництва спортивного комплексу на масиві Піщаний, котельні в дитячо-юнацькій спортивні школі №1, реконструкцію та оснащення терапевтичного корпусу міської дитячої поліклініки.

Міський голова В.Савчук зупинився на заходах по реконструкції Торгової площі, які мають бути завершені до святкування 980-річниці Дня міста, що відзначатиметься 15 вересня ц.р. Акцентував увагу на облаштування у вихідні та святкові дні пішохідної зони на Торговій площі.

На прес-конференції міський голова також зупинився на заходах по недопущенню відключення житлових масивів Білої Церкви від тепло- та гарячого водопостачання, які намагаються здійснити газопостачальні організації Київської області. Наголосив, що з цією метою підготовлені документи, які будуть направлені у відповідні органи.

На прес-конференції міський голова В.Савчук дав відповіді на поставлені питання журналістів.