Засідання «круглого столу»

|  30. 03. 2012

30 березня в м.Біла Церква відбулося засідання «круглого столу», на якому було обговорено проект рішення міської ради,  яке буде винесене на наступне засідання сесії міської ради - про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Білоцерківська міська рада та її виконавчий комітет та порядку відшкодування цих витрат.

Дане рішення розроблено відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 740 від 13 липня 2011р. «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію».

В ході «круглого столу»  присутніми було обговорено розрахунки вартості копіювання або друку документів, що надаються за запитом на інформацію формату А4 та меншого розміру, формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк),  копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься  інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення тощо.

Загальна вартість за виготовлення однієї сторінки, яка вираховуватиметься у відсотках відповідно до розміру мінімальної заробітної плати, буде затверджена  на засіданні сесії міської ради, яке відбудеться 12 квітня ц.р.

В заході взяли участь секретар міської ради О.Олійник, голова постійної депутатської комісії міської ради у справах бюджету, фінансів і цін В.Коверда (фракція Партії регіонів), керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, начальники ряду управлінь і відділів міської ради та її виконавчого комітету.