|  28. 03. 2012

27 березня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було прийнято рішення про виділення коштів по програмі «Турбота», згідно якого  з міського бюджету будуть виділені кошти в сумі 100тис.грн. на придбання автомобілів для інвалідів-ліквідаторів, нагороджених державними орденами «Червона зірка» та «За мужність» - М.Павленку і М.Дяченку.

Членами виконавчого комітету було затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дитячо-юнацької спортивної школи «Юність», Білоцерківського колегіуму, реконструкцію вул. Я.Мудрого,  будівництво світлофорного об’єкта по вул. Таращанській та реконструкцію - на перехресті вул.Шевченка – Павліченко, реконструкцію мосту по вул. Дружби, будівництво протизсувних споруд з улаштуванням  водовідведення в районі вул.Некрасова та ін.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про уповноваження посадових осіб на  складання протоколів про адміністративні  правопорушення та визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради  від 26.05.2010 року № 179, про організацію одностороннього руху автотранспорту по вулицях Крижанівського, Турчанінова, Офіцерській та Привокзальній та обладнання пристроями примусового зниження швидкості проїжджої частини  вулиці Леваневського в м. Біла Церква, про встановлення тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території гуртожитку по вул. Фадєєва 1 б, затвердили склад комісії по обстеженню технічного стану дамби Білоцерківського середнього водосховища на р.Рось в м. Біла Церква.

В ході засідання були затверджені план pоботи виконавчого комітету Бiлоцеpкiвської міської pади на  другий квартал 2012 pоку, план заходів щодо збільшення надходжень до місцевого бюджету та економного і раціонального використання  бюджетних коштів у 2012 році. Взяті до відома звіт начальника управління містобудування та  архітектури Білоцерківської міської ради про роботу із зверненнями громадян  за 2011рік та звіт про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті міської ради  в 2011 році і розглянуто ряд інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.