Урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

|  19. 03. 2012

16 березня в м. Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Із професійним святом працівників галузі привітав міський голова В.Савчук, який відмітив їх важливу роль в житті міста, адже завдяки їхній щоденній праці та високому професіоналізму забезпечується життєдіяльність Білої Церкви, створюються належні побутові умови для її жителів. Міський голова наголосив, що в м.Біла Церква розпочаті заходи щодо реформування даної галузі, яке започатковане Президентом України В.Ф.Януковичем і тільки об’єднавши зусилля для їх виконання вдасться досягти успіху та перейти на новий якісний рівень життя.

Особливі слова вдячності міський голова висловив ветеранам сфери житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, які протягом багатьох років працювали і працюють задля розвитку міста та з нагоди свята вручив ряду працівників Почесні грамоти Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Київської обласної державної адміністрації, подяки Київської обласної ради, Почесні грамоти, грамоти та подяки Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету.

Присутні також отримали вітання від депутата Київського обласної ради А.Даниленка, депутатів міської ради К.Бугайчука, К. Олійника (фракція Партії регіонів), які вручили працівникам та ветеранам сфери подяки Білоцерківської міської організації Партії регіонів, начальника управління житлово-комунального господарства міської ради О.Ореховського, голів Київської обласної та міської організацій профспілки працівників жилого-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення В.Лєбєдєва та А.Мар’янської, які відзначили працівників і ветеранів житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення грамотами управління житлово-комунального господарства міської ради, почесними відзнаками та грамотами Центрального та міського комітетів профспілки та ін.

В ході заходу присутні мали змогу проглянути концерт у виконанні акторів Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім..П.Саксаганського.

На урочистостях були присутні заступник міського голови В.Гнатюк, журналісти місцевих ЗМІ.