Семінар для депутатів міської ради

|  02. 02. 2012

01 лютого в м.Біла Церква відбувся семінар для депутатів міської ради на тему: «Нове в пенсійному законодавстві», який провів секретар міської ради О.Олійник.

В ході семінару секретар міської ради зазначив, що на даному заході депутати будуть ознайомлені із змінами до пенсійного законодавства, яке набуло чинності з 01.10.2011р.. Відомості про нововведення будуть необхідні депутатам для подальшого використання в роботі.

На семінарі начальник управління Пенсійного фонду України в м.Біла Церква В.Дебольська поінформувала депутатів міської ради про основні положення нового пенсійного законодавства, зупинилася на питаннях механізму призначень пенсійних нарахувань, підвищення пенсійного віку, проведення перерахунків пенсій працюючим пенсіонерам, порядку обчислення страхового стажу, виплати підвищення до пенсії “дітям війни”, «чорнобильцям», людям з обмеженими фізичними можливостями та ін.

В ході семінару депутати міської ради обговорили вищезазначені питання та наголосили на необхідності продовження інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо нововведень в пенсійному законодавстві серед населення міста.