Інтерактивна вистава «Осінь»

|  27. 01. 2012

26 січня 2012 року за ініціативи відділу у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради та сприяння Білоцерківського національного аграрного університету в м. Біла Церква відбулася інтерактивна вистава  «Осінь», спрямована на профілактику наркоманії та ВІЛ/СНІДу в молодіжному середовищі.

Творчим об’єднанням «Середовище буття» (м. Київ) в актовій залі Білоцерківського національного аграрного університету були змодельовані різноманітні ситуації, в які потрапляє молода людина, що не усвідомлює до яких наслідків призводить прийняття необдуманих рішень. Актори, спілкуючись з глядачем безпосередньо під час вистави, свідомо створювали атмосферу для формування у глядача аргументованої відмови від пропозиції щодо вживання наркотичних речовин і провели наочне знайомство з практичними технологіями виходу з кризових та безпорадних ситуацій через позитивне мислення, «емоційно-інформаційне щеплення» до певних небезпечних вчинків.

Займаючись розробками в галузі соціально-корисних форм виховання людини, впровадженням практичних, навчальних технологій з 1985 року, творчий колектив під час багаторічної праці накопичив вагомий багаж власних розробок і авторських технологій, які спрямовані на вирішення соціальних проблем молоді та виконання творчих завдань.

До перегляду вистави були запрошені понад 600 учнів, студентів, вихованців, педагогічних працівників та членів батьківських комітетів загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих і позашкільних навчальних закладів, волонтери.

У заході взяв участь начальник відділу у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради О. Литвинчук, який наголосив на необхідність об`єднання зусиль міської ради, відділу у справах сім`ї та молоді, адміністрації навчальних закладів, батьківських комітетів, органів учнівського та студентського самоврядування, громадськості у налагодженні ефективної співпраці задля подолання негативних проявів у молодіжному середовищі, створення умов для соціального становлення та розвитку молоді міста.