Творчий вечір поетеси Н.Опанасенко

|  30. 01. 2012

27 січня в м.Біла Церква відбувся вечір, присвячений творчості поетеси, нагородженої орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня, лауреата Київської обласної літературної премії ім.Г.Косинки, члена Спілки письменників України, Почесного громадянина м.Біла Церква, члена «Золотого фонду міста» Н.Опанасенко.

В ході вечора учні Білоцерківського економіко-правового ліцею Білоцерківської міської ради ознайомили присутніх із життєвим і творчим шляхом поетеси та представили виставу в 7 картинах за творами Н. Опанасенко.

В заході взяли участь голова Київської обласної та Білоцерківської міської організації Спілки письменників України, прозаїк, лауреат міської літературно-мистецької премії ім..І.Нечуя-Левицького, член Золотого фонду м.Біла Церква А.Гай, голова Білоцерківського міськрайонного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім.Т.Шевченка В.Іванців, учні міських шкіл, представники громадськості.