День визволення м.Біла Церква від німецько-фашистських загарбників

|  04. 01. 2011

04 січня відбувся мітинг з нагоди Дня визволення м. Біла Церква від німецько-фашистських загарбників.

Голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк подякував ветеранам Великої Вітчизняної війни,воїнам-визволителям за їх ратний подвиг. Зазначив,що Президент України В.Ф.Янукович акцентував увагу керівників усіх рівнів на підтримці ветеранів Великої Вітчизняної війни,учасників бойових дій,створенні всіх належних умов для їх соціального захисту.

Голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк привітав білоцерківців з Новорічнми та Різдвяними святами.

Міський голова В.Савчук висловив слова вдячності ветеранам ,зазначив, що в 2011 році турботою міської влади будуть охоплені з всі, хто мужньо боронив місто і захищав державу від німецько-фашистських загарбників.

Присутніх також привітали голова Білоцерківської райдержадміністрії А.Немна, учасники визволення України М.Ващенко,А.Осін та ін.

В ході мітингу присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Вічного вогню.

В заході взяли участь депутат Київської обласної ради А.Даниленко, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, представники громадськості та міських ЗМІ.