Громадськість долучилася до комісії з безпеки дорожнього руху

|  23. 06. 2026

Питання безпеки дорожнього руху у громаді є завжди актуальним і важливим, адже це, в першу чергу, про безпечні та комфортні умови для учасників руху та охорону навколишнього середовища.

 

У Білоцерківській громаді цими питаннями займається комісія з безпеки дорожнього руху. Вона відповідає за врегулювання організації паркування, облаштування велодоріжок та велосмуг; зміни в русі громадського транспорту; запровадження одностороннього руху; безпечний рух біля шкіл та садочків; встановлення лежачих поліцейських, підвищених переходів, острівців безпеки; реконструкцію вулиць та площ з облаштуванням пішохідних зон та громадських просторів тощо.

Аби рішення, які у подальшому ухвалював цей орган, були виваженими та враховували інтереси всіх жителів, заступник міського голови Альона Колотницька запросила долучитися до комісії бажаючих представників громадських організацій: «У нас був запит до ДЖКГ щодо включення представників громадських організацій до складу цієї комісії. Виявилося, що у нас дуже активна громада, і сподіваюся, що всі представники громадськості, які вирішили долучитися, будуть завжди брати участь у роботі комісії».

Тож, у ході засідання члени виконавчого комітету затвердили новий склад комісії з безпеки дорожнього руху. До комісії увійшли 18 осіб, серед яких: посадовці місцевого самоврядування, поліції, підприємств, які опікуються сферою дорожнього господарства, а також ті представники громадських організацій, які виявили бажання долучитися: від громадської організації «Кроківня» — Семен Верхоглядов, від громадської організації  «Осіб з інвалідністю внаслідок війни «Разом сильні» — Роман Коваль, від громадської організації «Білоцерківський центр громадських ініціатив» — Ірина Савченко, від громадської організації «Рідне місто» — Ілля Прищепчук. Також додали депутата міської ради — Миколу Іванова.

Фото