Профілактика емоційного вигорання

|  25. 10. 2024

У затишній атмосфері, яка сприяє профілактиці емоційного вигорання, зібралися прийомні батьки, батьки-вихователі та патронатні вихователі Білоцерківської громади. За філіжанкою кави познайомилися ближче з новоствореними прийомними сім'ями та батьками - вихователями дитячих будинків сімейного типу, які знайшли прихисток в нашій громаді, втікаючи з зони бойових дій. Об'єднані єдиною метою, турботою про дітей, люди з великим серцем, поділилися своїм досвідом, проблемами та успіхами. Власне з цієї метою і створено при Білоцерківському міському центрі соціальних служб клуб взаємопідтримки прийомних батьків. На цей раз працівники Центру підготували батькам техніки саморегуляції емоційного стану, психолог поділилася порадами як у вирії турботи про дітей не забувати про себе.

Прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, мають фінансову підтримку від держави та кваліфіковане соціальне супроводження на постійній основі. Білоцерківський міський центр продовжує пошук прийомних батьків. Чекаємо на вас за адресою м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, 113, т. 067 365 05 25