«Залізна зміна» - для рідної країни

|  23. 10. 2024

Нещодавно, 22 жовтня, Сабіна Агеєва, Анна Яритик та Віталіна Блищик – солістки Народного художнього колективу «Вокальний ансамбль «Співограй», вихованки наукового товариства учнів Центру позашкільної освіти «Соняшник» узяли участь у зустрічі учасників Всеукраїнського проєкту розвитку талановитої молоді «Залізна зміна» з Президентом України Володимиром Зеленським.

Мета проєкту – спонукати дітей пов'язати своє життя з Україною, виховувати свідомих громадян-патріотів своєї держави, мотивувати їх думати про те, що вони можуть зробити заради рідної країни.

Понад 200 талановитих учнів з усіх куточків України – переможців творчих конкурсів Малої академії наук, лідерів дитячого самоврядування, спортсменів, випускників програми Ukrainian Global Scholars, які в умовах війни та невизначеності навчаються і досягають успіхів, – поділилися своїми ідеями, проєктами, планами на майбутнє, почули слушні поради на близьку й далеку перспективи від очільника держави.