Пішов з життя Володимир Михайлович Гламазда

|  07. 10. 2024

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради глибоким сумумом повідомляємо про непоправну втрату – смерть члена "Золотого фонду" Білої Церкви Володимира Михайловича Гламазди.

Володимир Михайлович пішов з життя у віці 77 років. Його знали як професіонала своєї справи, авторитетного, принципового, трудолюбивого та відповідального керівника, добру і чуйну людину.

Народився В.М.Гламазда 3 липня 1947 року в с.Берлози Козелецького району Чернігівської області.

Після закінчення Київського Будівельного інституту з 1970 по 1975 рік працював на посаді інженера, старшого інженера в Білоцерківській філії проектного інституту УКРНцівільсільбуд. А з 1975 по 1980 рік - на посадах старшого інженера, заступника начальника, головного інженера Спеціалізованої Пересувної Механізованої Колони №505 тресту Київсільбуду.

Володимир Михайлович багато років (з 1984р.) займав керівні посади у виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради, очолював його. Довгий час (з 1998 до 2005р.) був першим заступником міського голови.

Двічі обирався депутатом Київської обласної ради. Депутат Білоцерківської міської ради чотирьох скликань, очолював Асоціацію депутатів Білоцерківської міської ради. Працював у Білоцерківському міжміському бюро технічної інвентаризації на посадах начальника, заступника начальника.

Володимир Михайлович залишив про себе добру згадку в серцях тих, його знав і хто з ним працював.

Вічна і світла пам’ять йому серед живих. Висловлюємо найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям покійного.