Білоцерківська громада - учасник Академії проєктного менеджменту

|  11. 07. 2024

Білоцерківська громада не зупиняється у своєму розвитку, ми використовуємо кожний шанс, аби навчитися новому, перейняти вдалий досвід та створити комфортні  і безпечні умови для жителів.

У найближчі пів року  наша громада здобуватиме нові знання, адже ми взяли участь у конкурсі та були відібрані до участі в програмі "Академія проєктного менеджменту і міжнародної співпраці" від Cities4Cities | Untied4Ukraine, що реалізується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Зміцнення громадської довіри (UCBI)".

За інформацією  Cities4Cities United4Ukraine (https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=467366219563762&id=1000887... нашу громаду і ще 14 муніципалітетів з восьми областей було обрано в конкурсі, де на одне місце претендувало 7 кандидатів!

Зауважимо, що  метою “Академії проєктного менеджменту”  є забезпечення сталого розвитоку громад та підвищення їхньої спроможності ефективно використовувати грантові можливості для міжнародної співпраці.

Тож до роботи!