Природничо-математичний ліцеї-гімназія № 16 готується до початку нового навчального року

|  09. 07. 2024

Літні канікули в Білоцерківському природничо-математичному ліцеї-гімназії № 16 використовуються для оновлення матеріально-технічної бази та поточних ремонтів приміщень.  На ці потреби з бюджету громади виділено по 120 тис. грн на кожну школу.

Так, у школі №16 відремонтовано найбільші за площею актову залу та два спортивних зали.

Крім того, встановлено нове обладнання для НУШ - 2 інтерактивні панелі вартістю  148 682 грн кожна та 5 мультимедійних комплектів по 52 993  грн.

Продовжують свою творчу працю над оновленням простору ліцею юні художники - учні 10-Б класу: Сікора Руслан, Коваленко Вероніка та Самойленко
Олександра, які вже закінчили оформлення рекреацій біля кабінетів хімії та біології.

Зауважимо, що цьогоріч мультимедійне обладнання для НУШ було придбано для всіх комунальних закладів середньої освіти нашої громади, у яких є паралель 7 класу. Придбання здійснювалося за рахунок субвенції 7 525 346 грн, з яких 2 257 604 - це 30% співфінансування з бюджету нашої громади.

Далі буде...