8 липня – День Ювенальної поліції України

|  08. 07. 2024

Цей підрозділ поліції з’явився 29 років тому, і його працівники – це не просто охоронці порядку, але й наставники, психологи та друзі для дітей, які завжди готові допомогти та підтримати у складній ситуації. Робота ювенальної поліції спрямована як на захист дітей, так і на профілактику злочинів, які скоюють неповнолітні. Ювенальні поліцейські також відіграють важливу роль у формуванні правової культури серед молоді, виховують у них повагу до закону та правопорядку.

Від імені громади подякували працівникам ювенальної поліції Білоцерківської громади заступник міського голови Катерина Возненко, начальник служби у справах дітей міської ради Марина Гончар, директор Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Севериненко.

Ряду працівників були вручені грамоти міської ради та її виконавчого комітету.