Позачергове засідання виконавчого комітету

|  05. 07. 2024

5 липня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому було розглянуте одне питання «Про призначення управителів багатоквартирних будинків (гуртожитків) на території Білоцерківської міської територіальної громади».

Враховуючи пояснювальну записку Департаменту житлово-комунального господарства БМР та протоколи засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків (гуртожитків), в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (гуртожитку), співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, члени виконавчого комітету вирішили:

- призначити управителем багатоквартирного будинку (гуртожитку) КП БМР «ЖЕК №1» для двох багатоквартирних будинків за адресами:

вул. Я. Мудрого, 57,

вул. Я. Мудрого, 59;

- КП БМР «Міська служба замовника» призначити управителем багатоквартирного будинку (гуртожитку) для 21 багатоквартирного будинку за адресами:

вул. Клінічна, 4/1,

вул. О. Гончара, 10,