Поточні ремонти у закладах дошкільної освіти тривають

|  03. 07. 2024

Протягом літа, як і щороку, відбуваються поточні ремонтні роботи у комунальних закладах дошкільної освіти нашої громади.

Цьогоріч на придбання матеріалів для цих потреб з бюджету громади було виділено по 100 тис. грн на кожен дитячий садочок.

Ремонтні роботи тривають, а у деяких закладах вже завершені. До прикладу, у Білоцерківському ЗДО № 31 «Незабудка» відремонтовано пральню. У Вільнотарасівському ЗДО - вирівнюють і фарбують підлогу, стелять лінолеум, ремонтують вхідну групу. У Білоцерківському ЗДО № 26 «Струмочок» виконали демонтаж керамічної плитки, унітазів і піддонів у туалетних кімнатах груп, пофарбували стіни, вирівняли фанерою та застелили лінолеум у роздягальнях груп.

Тож, поки надворі літні канікули – пора безтурботних веселощів і нових вражень для малюків, заклади освіти готуються до початку нового 2024/2025 навчального року, адже від умов у яких знаходишся чимало часу, залежатимуть настрій, комфорт та загальна атмосфера у майбутньому навчальному році.