24.06.2024 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики

Порядок денний

1. Про визначення контингенту учнів комунальних закладів Білоцерківської міської ради – мистецьких шкіл на 2024/2025 начальний рік.

2. Про внесення змін до цільової програми матеріально-технічного забезпечення комунальних некомерційних підприємств Білоцерківської міської ради на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 02 вересня 2021 року №1278-16-VIII (зі змінами)

3.Про ліцензування провадження освітньої діяльності у сфері позашкільної освіти

4. Про затвердження переліку комунальних закладів культури базової мережі Білоцерківської міської територіальної громади

5. Про перейменування вулиці Мічуріна в селі Гайок Білоцерківського району Київської області.

6. Про перейменування вулиці Мічуріна в селищі Терезине Білоцерківського району Київської області.

7. Про перейменування вулиці Недоги в селі Пилипча Білоцерківського району Київської області

8. Про перейменування вулиці Першотравнева в селищі Терезине Білоцерківського району Київської області

9. Про перейменування вулиці Тургєнєва в місті Біла Церква Київської області.

10. Про перейменування провулка Гагаріна в селі Пилипча Білоцерківського району Київської області.

11. Про приєднання провулка Нєкрасова в місті Біла Церква Київської.

Дата анонса:
2024.06.24