Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради виступає замовником розроблення містобудівної документації – Комплексного плану просторового розвитку Білоцерківської міської територіальної громади - прийом заяв

Дата : 
2024-05-24

Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради виступає замовником розроблення містобудівної документації – Комплексного плану просторового розвитку Білоцерківської міської територіальної громади, відповідно до рішення сесії Білоцерківської міської ради від 08.02.2024 р. №511-50-VIII (зі змінами від 28.03.2024 р. №5346-53-VIII) (далі – рішення).

На виконання вимог аб.3 п.п.1); аб.2 п.п.12) п.42 Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 року № 926 (далі-Порядок), інформуємо населення громади про початок робіт з розроблення містобудівної документації - Комплексного плану просторового розвитку Білоцерківської міської територіальної громади та початок прийому заяв до складу робочої групи з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку Білоцерківської міської територіальної громади.

Для проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку Білоцерківської міської територіальної громади, відповідно до Порядку створюється робоча група - тимчасовий консультативно-дорадчий орган виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

Робоча група складається з представників сільських, селищної та міської ради, виконавчих органів Білоцерківської міської ради, органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін не менше 5 осіб і не більше 21 особи, з непарною кількістю членів.

Відповідно до Порядку та Рішення, вимоги до персонального складу робочої групи:

- у персональному складі робочої групи частка членів, що представляють міську раду та виконавчий орган Білоцерківської міської ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;

- повинно бути забезпечено участь у робочій групі принаймні одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території Білоцерківської міської територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу (допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селища територіальної громади);

- склад робочої групи складатиме 21 осіб (представники міської ради та виконавчого органу Білоцерківської міської ради, органів державної влади, державних і комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін, які проживають в межах Білоцерківської міської територіальної громади протягом не менш як 5 років і провадять активну громадську діяльність).

Персональний склад робочої групи та положення про робочу групу винести на затвердження виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

Заявки у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, телефону, місця проживання, особистим підписом та згодою на обробку та оприлюднення персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р.№2297-VI приймаються за адресою:

09117, Київська обл., м. Біла Церква, бульвар Олександрійський, буд 75, прим. 134.

 

Строк приймання заявок на участь у робочій групі з 27 травня 2024 року по 7 червня 2024 року.

 

Більше інформації можливо отримати в Управлінні містобудування та архітектури БМР за адресою: бул. Олександрійський, 75 прим.134 та за тел. (04563)5-10-45.

 

Зразок заяви

Вікторія ПАРХОМЕНКО, т.в.о. начальника управління