Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата :
2024-04-09

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

ТОВ «БІЛОМІКС» планує видобування пісків з Білоцерківського родовища, придатних для виготовлення будівельних матеріалів. Розробка з Білоцерківського родовища пісків планується гідромеханізованим способом, за допомогою плавучих земснарядів із застосуванням гідротранспорту з розміщенням корисної  копалини на картах намиву, із зовнішнім та внутрішнім  розташуванням відвалів розкривних  порід. Розробка і переміщення розкривних  порід виконується земснарядом з гідророзпушувачем з грунтонасосом. Породи напірним гідротранспортом переміщаються у гідровідвал. Зовнішній відвал формуватиметься в перші трироки , розділений на 2 частини, одна з яких висотою до 8 м інша до 10 м в один ярус. Після створення достатньої площі відпрацьованого простору, відвал розкривних  порід буде перенесений у вироблений простір кар’єру. Розробка корисної копалини виконується  двома земснарядами з подачею піску  в карти намиву напірним гідротранспортом по плавучому і сухопутному пульпопроводам.

Повний текст  ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля