Представники нашої громади взяли участь у семінарі: «Шевченко знаний і незнаний»

|  13. 03. 2024

12 березня в КЗ КОР «Ржищівський археолого - краєзнавчий музей» відбувся обласний науково - практичний семінар «Шевченко знаний і незнаний» до відзначення 210-ї річниці з дня народження Кобзаря. Управління культури і туризму Білоцерківської міської ради виступило його співорганізатором.

Представники сфери культури нашої громади взяли активну участь у заході. Зокрема, тему семінару «Єдність творчості Т.Г.Шевченка та ідей кобзарства» у своїй доповіді розкрив викладач народного відділу Білоцерківської школи мистецтв №5 ім. С. Томащука Андрій Шараєвський.

Про «Образ Т.Г.Шевченка в українському мистецтві» доповіла старший викладач Білоцерківської школи мистецтв ім.Я.Яциневича, художній керівник народного аматорського педагогічного вокального ансамблю «Оберіг» Ірина Афанащенко.

Надзвичайне дійство всім учасникам семінару подарували художні колективи: ансамбль бандуристів - викладачів «Олександрія» (школа мистецтв №5 ім. С. Томащука) та народний вокальний ансамбль «Оберіг» (школа мистецтв ім.Я.Яциневича). У їх виконанні під супровід народних музичних інструментів прозвучали пісні на слова Тараса Шевченка.

Під час семінару відбулася й церемонія нагородження переможців конкурсу «Шевченко в дитячих малюнках». Серед кращих були наші дітки - вихованці школи мистецтв ім.Ю.Павленка Єва Власенко, Карина Марусенко, Елла Гюнеш.

Також спеціальним призом були відзначені: Уляна Авдєєва (школа мистецтв №4), Ірина Білобров (гурток «Образотворче мистецтво» клубу «Прометей» Об’єднання клубів за місцем проживання «Дивосвіт»), Евеліна Подорогіна (школи мистецтв ім.Я.Яциневича ), Катерина Діденко та Марія Петраш (школи мистецтв №1 ім.Ю.Павленка) та Анастасія Паценко (школа мистецтв №5 ім. С. Томащука).