Стипендія міського голови: відзначено кращих студентів вишів Білої Церкви

|  05. 12. 2023

5 грудня відбулося традиційне вручення стипендій міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації м. Біла Церква.

Стипендія була започаткована у 1997 році, аби підтримати студентів вищих навчальних закладів міста, які успішно навчаються,  здійснюють  наукові дослідження, беруть активну участь у громадському житті закладу та громади.

За 27 років відколи її вручають, почесні свідоцтва отримали 515 стипендіатів. Відповідно до Положення стипендія призначається 21 студенту на навчальний рік незалежно від отримання ними інших стипендій. Наразі її розмір становить 700 грн на місяць.

Міський голова Геннадій Дикий привітав успішну та активну молодь, подякувавши їм за їх небайдужу позицію до громадського життя, участь у розвитку їхніх навчальних закладів та Білоцерківської громади: «Студентство і молодь є найпрогресивнішою силою будь-якого суспільства, яка завжди була рушієм прогресивних звершень. Ви ті, хто є рушійною силою нашої громади. Ви ті, хто виявляєте свою громадянську позицію і сьогодні - ви серед числа найкращих.

Я дякую вам, що ви є у нашій громаді, адже вам вдалося проявити свої лідерські здібності для вирішення наявних суспільних проблем ті знання та досвід, які ви отримуєте сьогодні, неодмінно знадобляться вам у дорослому житті. Переконаний, що ви станете успішними людьми, досягнете всіх поставлених цілей своїми зусиллями.

Я з гордістю вручаю вам ці дипломи за ваші успіхи та бажаю бути наполегливими. Більше мрійте, вірте в себе і ви зможете розбудувати успішну, європейську Україну».

Геннадій Дикий урочисто вручив свідоцтва стипендіата міського на 2023/2024 навчальний рік таким студентам:

Білоцерківський національний аграрний університет:

1. Вергуляцька Любов - 3 курс, агробіотехнологічний факультет, спеціальність «Агрономія»;

2. Дядьо Тетяна – здобувач магістратури 1 року навчання, агробіотехнологічний факультет, спеціальність «Агрономія»;

3. Саркісов Артур – 3 курс, біолого-технологічний факультет, спеціальність « Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»;

4. Кошолан Наталія – 5М курс, факультет ветеринарної медицини, спеціальність «Ветеринарна медицина»;

5. Сідлецька Ірина - 6М курс, факультет ветеринарної медицини, спеціальність «Ветеринарна медицина»;

6. Контуш Анастасія - 3 курс, екологічний факультет, спеціальність «Водні біоресурси та аквакультура»;

7. Чегодаєв Євген – 2 курс, економічний факультет, спеціальність «Менеджмент»;

8. Вовкотруб Анастасія - 2 курс, економічний факультет, спеціальність «Публічне управління та адміністрування»;

9. Страту Єлизавета – 2 курс, соціально-гуманітарний факультет, спеціальність «Психологія»;

10. Сєргєєв Олександр – 4 курс, соціально-гуманітарний факультет, спеціальність «Право».

ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж» Білоцерківського національного аграрного університету:

1. Бількевич Богдан - 3 курс, відділення енергетичного машинобудування, спеціальність «Енергетичне машинобудування»;

2. Мереженюк Вікторія– 3 курс, економічне відділення, спеціальність «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»;

3. Хайлова Тетяна – 4 курс, відділення ветеринарної медицини, спеціальність «Ветеринарна медицина».

Комунальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський медичний фаховий коледж»:

1. Бондаренко Анна – 3 курс, спеціальність «Медсестринство»;

2. Животовська Олена - 2 курс, спеціальність «Медсестринство».

Комунальний заклад Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж»:

1. Вакуленко Єлизавета – 3 курс, спеціальність «Початкова освіта» (основи інформатики);

2. Поліщук Маргарита – 3 курс, спеціальність «Середня освіта» (образотворче мистецтво);

3. Харченко Вікторія – 4 курс, спеціальність «Початкова освіта» (англійська мова).

Білоцерківський фаховий коледж сервісу та дизайну:

1. Максимець Денис - 2 курс, спеціальність «Видавництво та поліграфія»;
  2. Спіцина Тетяна - 2 курс, спеціальність «Видавництво та поліграфія».

Білоцерківський механіко-енергетичний фаховий коледж:

1. Яковенко Надія– 2 курс, спеціальність «Комп’ютерні науки».

Вітаємо нашу молодь та бажаємо подальших успіхів!