Працівників сільського господарства привітали з професійним святом

|  28. 11. 2023

Перед початком засідання виконавчого комітету, яке відбулося 28 листопада, представники сфери сільського господарства нашої громади були нагороджені з нагоди професійного свята, яке цьогоріч відзначалося 19 листопада.

Вітаючи присутніх, міський голова Геннадій Дикий зазначив:

«Сьогодні аграрна сфера для України є надзвичайно важливою, адже головна експортна продукція – це саме продукція аграрної галузі. І в нашій громаді серед аграріїв є лідери цієї сфери. Ми розуміємо, з якими проблемами ви зіштовхнулися. У першу чергу, це реалізація вирощеного збіжжя. Але є й багато інших викликів. Надзвичайно вдячні вам за вашу працю, за робочі місця, які ви створюєте, за підтримку економіки України, адже без потужної економіки нашій країні буде тяжко перемогти у війні».

Тож подяками Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету були відзначені:

Кравченко Олександр Іванович – директор Товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Дім»;

Бондарчук Євгеній Вікторович – директор Товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Глушки»;

Майстренко Юрій Михайлович – директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Левада»;

Кривенький Олексій Володимирович – голова Фермерського господарства «Пилипчанське»;

Ображій Сергій Володимирович – керівник Навчально-виробничого центру Білоцерківського національного університету;

Кучер Богдан Андрійович – директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Білагротех»;

Ящук Віталій Григорович - директор Приватного підприємства «Вектор 2008»;

Поляков Андрій Сергійович – директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Агротрейд-2000»;

Ляшенко Анатолій Вікторович - голова Селянського (фермерського) господарства «Лад»;

Вахній Сергій Петрович – директор Фермерського господарства «Томилівське»;

Кудлай Дмитро Іванович – директор Товариства з додатковою відповідальністю «Терезине».

Пишаємося вашими досягненнями у професійній сфері. Висловлюємо шану і подяку всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

Міцного здоров’я вам, миру, нових здобутків! Хай щедро родять ниви! Якнайшвидшої нам перемоги!