Відбувся міський онлайн-конкурс до Дня української писемності та мови

|  27. 10. 2023

Згідно з Указом Президента, починаючи з 2023 року, День української писемності та мови відзначатиметься 27 жовтня. З нагоди цього свята управлінням культури і туризму Білоцерківської міської ради протягом жовтня 2023 року було організовано та проведено онлайн-конкурс «Зачаруй мене розмовою – українською мовою». Мета проведення конкурсу – розвиток дитячої та юнацької виконавчої майстерності. Тема цьогорічного конкурсу: «Видатний прозаїк України Віктор Олександрович Міняйло».

Учасниками конкурсу стали вихованці творчих колективів, студій художнього читання Білоцерківської міської територіальної громади.
Оцінювання робіт проводилося журі у трьох вікових категоріях, враховуючі такі критерії як: рівень виконавської майстерності (дикція, вимова, емоційність), мовна та сценічна культура (артистичність), художнє оформлення.
Цього разу стали найкращими та отримали звання переможця такі учасники:
І місце – Коваленко Артем, 10 років, Білоцерківська гімназія №3 імені Т. Г. Шевченка; Юрчик Дарина, 14 років, бібліотека-філія №3 КЗ БМР «Білоцерківська ЦБС ім. Петра Красножона».
ІІ місце – Рибалко Крістіна, 12 років, Білоцерківська гімназія-початкова школа № 7 ім. генерал-полковника Геннадія Воробйова; Недрега Ксенія – 16 років, театральна студія «Пролог» ЦПО «Соняшник».
ІІІ місце – Міхневич Альбіна, 12 років, будинок культури с. Дрозди; Печенюк Владислав, 15 років, Білоцерківський ліцей «Мала академія наук», гурток «Мистецтво слова».

До складу журі конкурсу увійшли: головний спеціаліст відділу культури і мистецтв управління культури і туризму Білоцерківської міської ради Аксенія Жукова (голова журі), режисер театру і кіно, завідуюча художньо-естетичним відділом ЦПО «Соняшник» Білоцерківської міської ради. Ольга Болховітіна, головний бібліограф відділу методичної та бібліографічної роботи КЗ БМР «Білоцерківська ЦБС ім. Петра Красножона» Олександра Нагорна.

Для нагородження конкурсантів передбачені дипломи учасників та подарунки.