Звіт про періодичне відстеження регуляторного акта «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових субєктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міст

Дата :
2023-09-29

про періодичне  відстеження регуляторного акта «Про встановлення заборони

продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв,

вин столових субєктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства)

на території міста Біла Церква»

1.Загальні відомості про регуляторний акт:

Рішення Білоцерківської міської ради від 29 листопада 2018 року №3003-60-VI «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових субєктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста Біла Церква».

2.Виконавець заходів з відстеження:

Відділ з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради.

3.Цілі прийняття регуляторного акта:

Основна ціль  - це  формування в суспільстві здорового способу життя;

- запобігання негативного впливу алкоголю та тютюнових виробів на життя

та здоров'я громадян міста;

- впорядкування громадського порядку і тиші в нічний час біля закладів торгівлі та громадського харчування.

4.Термін виконання заходів з відстеження: з 28.08.2023 року по 28.09.2023 року

5. Тип відстеження: періодичне.

6. Методи одержання результатів базового відстеження:

Методом відстеження результатів є аналіз статистичних даних.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, а також способи одержання даних: статистичний метод одержання даних.

8. Визначення показників результативності дії регуляторного акта:

Показники

2022 рік

За 8 місяців 2023 року

2023 рік (прогноз)

1

Кількість суб’єктів господарювання (закладів торгівлі), на яких розповсюджується дія регуляторного акта

458

419

386

400

2

Кількість  суб’єктів господарювання, які порушили  встановлений режим роботи по продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території міста Біла Церква з 22.00 до 10.00 години.

103

124

28

34

3

Кількість зафіксованих порушень продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території міста Біла Церква  особам, які не досягли 18 років.

103

124

28

34

4

Сплата акцизного податку до місцевого бюджету, гривень.

57750127

51765482

39019834

58529751

1. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Регуляторний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивний характер, але він потребує внесення змін шляхом прийняття в новій редакції.

Міський голова                                                                                               Геннадій ДИКИЙ