Дата :
2023-09-29

про  періодичне відстеження регуляторного акта
«Про внесення змін до рішення міської ради від 01 липня 2011 року №223-10-VI
«Про затвердження Положення про порядок організації та проведення  ярмаркових заходів у місті Біла Церква»

1. Вид та назва регуляторного акта: рішення Білоцерківської міської ради від 23 травня 2013 року № 998-42-VI «Про внесення змін до рішення міської ради від 01 липня 2011 року №223-10-VI «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення ярмаркових заходів  м. Біла Церква».

2. Виконавець заходів з відстеження: відділ з питань торгово–побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради.

3. Цілі прийняття регуляторного акта:

-          збалансованість інтересів суб’єктів підприємницької діяльності, органів місцевого самоврядування та населення міста щодо визначення вимог  до розміщення та проведення ярмаркових заходів;

-          усунення недоліків в організації торгівельного обслуговування населення;

-          поліпшення культури і якості обслуговування населення;

-          поліпшення зовнішнього вигляду об’єктів благоустрою, санітарного стану об’єктів ярмаркових заходів.

-

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 28.08.2023 р. по 28.09.2023 р.

5. Тип відстеження: періодичне.

6. Методи одержання результатів відстеження:

-        аналіз пропозицій, звернень, відгуків та зауважень суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі баштанними культурами, надання туристичних послуг населенню, проведення ярмаркових заходів у святкові, поминальні дні, та загальноміські заходи, які проводяться відділами та управліннями Білоцерківської міської ради, в передноворічні дні ялинкою, сосною та новорічними прикрасами, овочами (капуста, морква, буряк, цибуля).

-        аналіз статистичних даних.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних:

-        фактичні дані звернень суб’єктів господарювання щодо отримання погодження на здійснення ярмаркових заходів, надання туристичних послуг населенню, проведення ярмаркових заходів у святкові, поминальні дні, та загальноміські заходи, які проводяться відділами та управліннями Білоцерківської міської ради, в передноворічні дні ялинкою, сосною та новорічними прикрасами, торгівлі баштанними культурами.

-         аналіз статистичних даних.

1. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акту:

№ п/н

Показники

2019 рік

2020 рік

2021рік

2022рік

2023рік

(прогноз)

Кількість виданих погоджень

-

Кількість с/г продукції реалізовано в тоннах

-

1. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Позитивним  фактором прийняття даного регуляторного акта є:

-        задоволення потреб споживачів у сфері роздрібної торгівлі картками поповнення мобільного зв’язку, надання туристичних послуг населенню, проведення ярмаркових заходів у святкові, поминальні дні, та загальноміські заходи, які проводяться відділами та управліннями Білоцерківської міської ради, в передноворічні дні ялинкою, сосною та новорічними прикрасами, продуктами харчування власного виробництва;

-        упорядкування місць для проведення ярмаркових заходів в місті Біла Церква.

Регуляторний акт потребує внесення змін шляхом прийняття в новій редакції.

Міський голова                                                                                              Геннадій ДИКИЙ