Звіт про періодичне відстеження регуляторного акта «Про затвердження місць для проведення ярмаркових заходів в м. Біла Церква»

Дата :
2023-09-29

про періодичне відстеження  регуляторного акта

«Про затвердження місць для проведення ярмаркових заходів

в м. Біла Церква»

1. Вид та назва регуляторного акта: рішення Білоцерківської міської ради від 28 березня 2013 року №943-40-VI «Про затвердження місць для проведення  ярмаркових заходів в місті Біла Церква».

2. Виконавець заходів з відстеження: відділ з питань торгово–побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради.

3. Цілі прийняття регуляторного акта:

• збалансованість інтересів суб’єктів підприємницької діяльності, органів місцевого самоврядування та населення міста щодо визначення вимог  до розміщення та проведення ярмаркових заходів;
  • залучення в місто додаткових обсягів сільськогосподарської продукції  від товаровиробників;
  • усунення недоліків в організації торгівельного обслуговування населення;
  • поліпшення культури і якості обслуговування населення;
  • поліпшення зовнішнього вигляду об’єктів благоустрою, санітарного стану об’єктів ярмаркових заходів.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 28.08.2023 р. по 28.09.2023 р.

5. Тип відстеження: періодичне

6. Методи одержання результатів відстеження:

• аналіз пропозицій, звернень, відгуків та зауважень суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі громадського харчування (у святкові дні), туристичні послуги, штучні та живі квіти, ялинки.
  • аналіз статистичних даних.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних:

• фактичні дані звернень суб’єктів господарювання щодо отримання погодження на здійснення ярмаркових заходів, а саме: реалізація баштанних культур, квасу, сонцезахисних окулярів
  • аналіз статистичних даних.

8.Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

№ п/н

Показники

2019 рік

2020 рік

2022 рік

2023 рік (прогноз)

Кількість виданих погоджень

-

Кількість с/г продукції реалізовано в тоннах

-

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Позитивним фактором прийняття даного рішення є:

• задоволення потреб споживачів у сфері роздрібної торгівлі баштанними культурами, квасом та сонцезахисними окулярами.
  •  упорядкування місць для проведення ярмаркових заходів в місті Біла Церква.

Регуляторний акт потребує внесення змін шляхом прийняття в новій редакції.

Міський голова                                                                                            Геннадій ДИКИЙ