«Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб». Консультування

|  19. 09. 2023

14 вересня міський голова Геннадій Дикий і голова правління ГО "Рада ОСББ Київської області" Наталія Шевченко підписали Меморандум про співпрацю в рамках реалізації проєкту «Житло для життя: комплексні рішення для внутрішньо переміщених осіб». Цей проєкт передбачає надання внутрішньо переміщеним особам інформаційно-консультаційної підтримки з питань  щодо відновлення прав на житло.                           

У рамках проєкту 21 вересня з 12:30 до 16-30 відбудеться перша консультація. Консультування з подальшим супроводженням внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади відбуватиметься у приміщенні управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за адресою: провулок Ковальський, 14, кабінет №2.

Ви можете звертатися щодо:

- відновлення своїх прав на житло;

- житлових проблем ВПО, чиї будинки були пошкоджені/зруйновані у результаті бойових дій.

Також проводитимуться усі види консультації людей, які втратили житло внаслідок війни (вразливих груп населення - осіб з інвалідністю, ВПО, жінок, що перебувають у скрутному становищі).

Отримати консультацію  можна й онлайн, кожного робочого дня за номерами телефонів регіональних координаторів:    

Вікторія Коломієць +380930663653/[email protected]/ (http://[email protected]/),                                     

Наталія Шевченко +380674042626.        

Проєкт створено КМО ВГО «Громадська мережа ОПОРА» завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах  фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.