Порядок проведення масових заходів

Дата :
2023-04-26

Шановні жителі!

Звертаємо вашу увагу, що продовжують діяти заборони та обмеження, встановлені чинним законодавством на період дії правового режиму воєнного стану. Їхнє дотримання є обов’язковим для кожного.

Зокрема, під час воєнного стану проводити мирні збори, мітинги та інші масові заходи можна лише за виключних обставин.

Оперативний штаб Ради оборони Київської області 07.07.2022 року затвердив Порядок проведення масових заходів, де визначені всі умови.

Основні правила, яких необхідно дотримуватися:

- проведення масових заходів можливе лише за виключних обставин та за умови їх письмового погодження з органами місцевого самоврядування не пізніше, ніж за п’ять робочих днів до дня проведення заходу;

- загальна кількість учасників заходу не має перевищувати розрахункової місткості найближчого укриття;

- організатори несуть відповідальність за проведення заходу та повинні забезпечити його припинення на час повітряної тривоги.

За інформацією Білоцерківської районної військової адміністрації