|  07. 04. 2023

7 квітня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, яке провів Геннадій Дикий.

На порядок денний засідання виконавчого комітету було винесено питання про процедуру закінчення опалювального періоду 2022-2023 років на території Білоцерківської міської територіальної громади.

Тому, згідно із нормативними документами, процедуру закінчення опалювального періоду вирішено розпочати з 09 квітня (неділя) 2023 року.

Також виконавчим комітетом було погоджено проведення заходів Релігійною громадою Римсько-Католицької Церкви Київсько-Житомирської Дієцезії парафії Іоанна Хрестителя у м. Біла Церква 8 та 9 квітня ц.р. у Костелі Св. Іоанна Хрестителя. Заходи мають бути проведені з урахуванням обмежень воєнного часу, дотриманням заходів безпеки та протиепідемічних заходів.