Роботодавці можуть отримати компенсацію 50% фактичних витрат на оплату праці

Дата : 
2023-03-31

Право на отримання компенсації мають роботодавці, які за направленням центру зайнятості працевлаштовують строком не менше ніж на один рік громадян, які перебувають у статусі зареєстрованого безробітного понад один місяць та належать до наступних категорій:

- особи з інвалідністю, які не досягли пенсійного віку;

- особи, яким до настання права на пенсію за віком залишилося не більше п’яти років;

- учасники бойових дій.

Так, роботодавці можуть отримати компенсацію 50% фактичних витрат на оплату праці, але не більше розміру мінімальної заробітної плати.

Виплата компенсації здійснюється кожний непарний місяць роботи з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного. Загальна тривалість виплати компенсації становить шість місяців.

Бажаєте знайти кваліфікованих фахівців? Тоді не втрачайте час та звертайтеся до відділу рекрутингу Київського обласного центру зайнятості: (044)291-00 50, (066)509 77 22

Отримайте онлайн консультацію за допомогою телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін у роботі Київської обласної служби зайнятості на сайті Київського ОЦЗ https://kir.dcz.gov.ua/.

- За інформацією Білоцерківської філії Київського обласного центру зайнятості.