Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються в комунальному закладі Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон»

Дата : 
2023-03-09

Розробник – комунальний заклад Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон».

Проєкт регуляторного акта про тарифи на платні послуги розроблено у зв’язку з гострою необхідністю регулювання діючих з 2021 року тарифів на окремі види платних послуг, що надаються населенню комунальним закладом Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон» і потребують перегляду до рівня їх собівартості з мінімальною рентабельністю.

           Відповідно до статей 7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Білоцерківської міської ради  повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються в комунальному закладі Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон».

Метою прийняття даного рішення є приведення тарифів на платні послуги, що надаються в комунальному закладі Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон» до економічно обґрунтованого рівня, встановлення мінімальної вартості надання послуг.

З проєктом рішення та аналізом регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів www.bc-rada.gov.ua та в комунальному закладі Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон» (вул. Молодіжна, 36  м. Біла Церква) і за тел. (067)9706866.

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проєкту регуляторного акта становить 1(один) місяць із дня його оприлюднення на офіційному вебсайті міської ради.

Зауваження та пропозиції щодо проєкту регуляторного акта приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення  проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу  розробником даного проєкту за адресою: вул. Молодіжна, 36 м. Біла Церква, комунальний заклад  Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон» щоденно з 9.00 до 17.00, крім суботи та неділі  ([email protected]).