Звіт про періодичне відстеження регуляторного акта «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення  ярмаркових заходів у місті Біла Церква»

Дата :
2023-02-06

Звіт про періодичне відстеження регуляторного акта

1. Вид та назва регуляторного акта: рішення Білоцерківської міської ради від 01 липня 2011 року №223-10-VI «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення  ярмаркових  заходів  м. Біла Церква».

2. Виконавець заходів з відстеження: відділ з питань торгово–побутового обслуговування населення і громадського харчування  Білоцерківської  міської  ради.

3. Цілі прийняття регуляторного акта:

• збалансованість інтересів суб’єктів підприємницької діяльності, органів місцевого самоврядування та населення міста щодо визначення вимог  до розміщення та проведення ярмаркових заходів;
  • усунення недоліків в організації торгівельного обслуговування населення;
  • поліпшення культури і якості обслуговування населення;
  • поліпшення зовнішнього вигляду об’єктів благоустрою, санітарного стану об’єктів ярмаркових заходів.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 30.12.2022 р. по 31.01.2023 р.

5. Тип відстеження: періодичне

6. Методи одержання результатів відстеження:

• аналіз статистичних даних.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних:

• фактичні дані звернень суб’єктів господарювання щодо отримання погодження на здійснення ярмаркових заходів, надання туристичних послуг населенню, проведення ярмаркових заходів у святкові, поминальні дні, та загальноміські заходи, які проводяться відділами та управліннями Білоцерківської міської ради, в передноворічні дні ялинкою, сосною та новорічними прикрасами, торгівлі баштанними культурами.
  •  аналіз статистичних даних.

1. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

№ п/н

Показники

2019 рік

2020 рік

2021рік

2022рік

2023 рік

(прогноз)

1

Кількість виданих погоджень

81

41

12

30

2

Кількість с/г продукції реалізовано в тоннах

55

60

50

1. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Позитивним  фактором прийняття даного регуляторного акта є:

• задоволення потреб споживачів: у сфері роздрібної торгівлі картками поповнення мобільного зв’язку, надання туристичних послуг населенню, проведення ярмаркових заходів у святкові, поминальні дні, та загальноміські заходи, які проводяться відділами та управліннями Білоцерківської міської ради, в передноворічні дні ялинкою, сосною та новорічними прикрасами, продуктами харчування власного виробництва;
  • упорядкування місць для проведення ярмаркових заходів в місті Біла Церква.

Регуляторний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивний характер, він не потребує  змін чи доповнень.

Міський голова                                                                                         Геннадій ДИКИЙ