Дата :
2022-12-28

на 2023-2027 роки»

1. Вид та назва регуляторного акта:

Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 27 грудня 2022 року №854  «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів на території Білоцерківської міської територіальної громади на 2023-2027 роки».

2. Виконавець заходів з відстеження: Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, Приватне акціонерне товариство «КАТП-1028».

3. Цілі прийняття регуляторного акта: Метою даного регулювання є встановлення  науково та економічно обґрунтованих норм надання послуг з поводження з побутовими відходами, що застосовуються у практичній діяльності органів місцевого самоврядування, підприємств перевізників, споживачів відповідних послуг.

Встановлення економічно обґрунтованих норм надання послуг з поводження з  побутовими відходами допоможе також опосередковано досягти наступних цілей:

- підвищити якість організації діяльності щодо поводження з ТПВ та, як наслідок, покращити санітарно-епідеміологічну ситуацію у місті;

- досягти балансу між коштами, що виділяються з бюджету різних рівнів на санітарну очистку міста та реальними потребами галузі.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 28.11.2022 р. по 28.12.2022 р.

5. Тип відстеження: базове.

6. Методи одержання результатів базового відстеження: для проведення базового відстеження використовувався статистичний метод.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних: даними на основі яких відстежується результативність регуляторного акта є дані бухгалтерського обліку виконання робіт з  вивезення ТПВ по ПрАТ «КАТП-1028».

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Показники

Середньомісячний

показник  напередодні прийняття регуляторн. акту, м3

Середньомісячний

показник через рік після його прийняття (прогноз), м3

1.

Розмір надходжень до місцевого бюджету, тис. грн.

42

2.

Середньомісячний обсяг надання послуг з вивезення побутових відходів у комерційних структурах

6550

7364

3.

Середньомісячний обсяг надання послуг з вивезення побутових відходів в бюджетній сфері

1650

4.

Середньомісячний обсяг надання послуг з вивезення побутових відходів,в т.ч. ЖБК, ОСББ

24042

4304

25187

4509

5.

Середньомісячний обсяг надання послуг з вивезення побутових відходів в приватному секторі

4382

4592

6.

Кількість звернень фізичних та юридичних осіб щодо якості надання послуг з вивезення побутових відходів, од.

2

Міський голова                                                                                        Геннадій ДИКИЙ