звіт №506 «Про затвердження  вартості  послуг  по приватизації  державних  квартир (будинків)»

Дата :
2022-12-28

Звіт про періодичне відстеження регуляторного акта

1. Вид на назва регуляторного акта:

Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 25 вересня 2018 року №506 «Про затвердження  вартості послуг  по  приватизації  державних  квартир (будинків)».

2. Назва виконавця заходів з відстеження: Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради  Служба  приватизації державного  житлового фонду.

3. Цілі прийняття регуляторного акта: Встановлення вартості послуг, що надаються комунальним підприємством  Білоцерківської міської ради Служба  приватизації державного  житлового фонду.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 28.11.2022 р.  по  27.12.2022 р.

5. Тип відстеження: Періодичне

6. Методи одержання результатів відстеження: Для проведення періодичного відстеження використовувався статистичний метод (даних бухгалтерського обліку).

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних: Даними, на основі яких відстежувалася результативність регуляторного акта, є дані бухгалтерського обліку комунального підприємства Білоцерківської міської ради  Служба  приватизації державного  житлового фонду.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Показники

2019 рік

2020 рік

2022 рік (прогноз)

Середньомісячний обсяг надання послуг для населення, тис. грн

11,0

11,3

6,5

Чистий прибуток, тис. грн

-9,0

17,0

-25,0

-2,0

Сплачено податків, тис. грн:

- до державного бюджету

- до місцевого бюджету

7,0

2,9

4,1

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

За результатами періодичного відстеження результативності регуляторного акта можна зробити висновок, що даний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей, результати його реалізації мають позитивний характер.

Водночас, у зв’язку зі збитковістю комунального підприємства Білоцерківської міської ради  Служба  приватизації державного  житлового фонду даний регуляторний акт потребує винесення його на розгляд робочої групи з питань перегляду регуляторних актів, які були видані Білоцерківською міською радою та виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради.

Міський голова                                                                                     Геннадій ДИКИЙ