звіт №557 «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються комунальним закладом  Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон»

Дата :
2022-12-28

Звіт про повторне відстеження регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

1. Вид на назва регуляторного акта:                                                                                                           Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 10 серпня 2021 року №557 «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються комунальним закладом Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон».

2. Назва виконавця заходів з відстеження: Комунальний заклад Білоцерківської міської ради  «Льодовий стадіон»

3. Цілі прийняття регуляторного акта: приведення тарифів на платні послуги, що надаються комунальним закладом Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон» до економічно обґрунтованого рівня з урахуванням інтересів населення та відшкодування фактичних витрат підприємства, які відповідають діючим нормативно-правовим законодавчим актам України.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 28.11.2022 р.  по  27.12.2022 р.

5. Тип відстеження: повторне

6. Методи одержання результатів повторного відстеження: для проведення повторного відстеження використовувався статистичний метод згідно даних бухгалтерського обліку.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних: даними, на основі яких відстежувалася результативність регуляторного акта, є дані бухгалтерського обліку комунального закладу Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон».

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

№з/п

Показники

2019 рік

2020 рік

2022 рік (прогноз)

Кількість наданих послуг для населення та підприємств, одиниць

Чистий прибуток/збиток, тис. грн

-61,0

-13,0

-2,0

Сплачено податків,

тис. грн:

- до державного бюджету

- до місцевого бюджету

404,0

271,0

133,0

418,0

304,0

114,0

502,0

358,0

144,0

350,5

207,0

143,5

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Протягом виконання заходів з відстеження результативності даного регуляторного акта, скарг на належне або неякісне виконання послуг не надходило.

На підставі результатів повторного відстеження регуляторного акта – рішення  виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються в комунальному закладі Льодовий стадіон» можна зробити висновок про, те що в цілому шляхом впровадження цього нормативного – правового акта вдалося досягти поставлених цілей.

Регуляторний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей, але  потребує прийняття в новій редакції у зв’язку з приведення тарифу на платні послуги, що надаються комунальним закладом Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон», до економічно обґрунтованого рівня. Новий проєкт рішення внесений в План діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік, затвердженого рішенням  виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 29 листопада 2022 року за №787.

Міський голова                                                                                      Геннадій ДИКИЙ