Звіт про базове відстеження регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються в КНП БМР «Міський центр первинної медико – санітарної допомоги №1»

Дата :
2022-12-28

Звіт про базове відстеження регуляторного акта –
рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради
«Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються
в Комунальному некомерційному підприємстві Білоцерківської міської ради
«Міський центр первинної медико – санітарної допомоги №1»

1. Вид та назва регуляторного акта: рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 08.07.2022 року №416 «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги, що надаються в Комунальному некомерційному підприємстві Білоцерківської міської ради  «Міський центр первинної медико – санітарної допомоги №1».

2. Виконавець заходів з відстеження: управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради, комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико – санітарної допомоги №1».

3. Цілі прийняття регуляторного акта:

- Надання якісних послуг за економічно обгрунтованими тарифами фізичним та юридичним особам;

- встановлення економічно обгрунтованих тарифів на платні послуги з медичного обслуговування, які надаються Комунальним некомерційним підприємством Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико – санітарної допомоги №1»;

- отримання власних надходжень до спеціального фонду закладу охорони здоров’я;

- необхідність запровадження економічно обґрунтованих тарифів на медичні послуги, які слугуватимуть визначенню необхідних коштів для фінансування медичних закладів при розрахунках за медичну допомогу населенню, що оплачується державою.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 23 листопада 2022 року по 23 грудня 2022 року

5. Тип відстеження: БАЗОВЕ

6. Методи одержання результатів відстеження: для проведення базового відстеження використовувався статистичний метод (аналіз фінансових результатів за даними статистичної звітності).

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних:

Даними, на основі яких відстежується результативність регуляторного акта, є дані по надходженням до спеціального фонду наданих послуг, що надаються Комунальним некомерційним підприємством Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико – санітарної допомоги №1».

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

Показники

2020 рік

2021року

Станом на 01.12.2022 року

2022 рік

(прогноз)

1

Кількість наданих платних послуг (окрім медичної допомоги, яка надається безкоштовно), які надаватимуться за договорами медичного обслуговування із суб’єктами господарювання,

одиниць

2

Кількість наданих платних послуг (окрім медичної допомоги, яка надається безкоштовно), які надаватимуться фізичним (приватним) особам, одиниць