Дата :
2022-12-23

Вид та назва регуляторного акта:

Рішення Білоцерківської міської ради від 23 грудня 2021 року №2274-24-VIІІ «Про затвердження Порядку здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель Білоцерківської міської територіальної громади».

1. Виконавець заходів з відстеження:

Управління самоврядного контролю Білоцерківської міської ради.

1. Цілі прийняття регуляторного акта:

• законодавче врегулювання системи самоврядного контролю за використанням та охороною земель Білоцерківської міської територіальної громади;

• додержання органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання і  громадянами законодавства в сфері використання та охорони земель комунальної власності;

• запобігання порушенням законодавства України в сфері використання та охорони земель Білоцерківської міської територіальної громади та вжиття заходів щодо їх усунення;

• здійснення правових, економічних і соціальних заходів, спрямованих на додержання  вимог земельного законодавства України;

• здійснення заходів самоврядного контролю за використанням та охороною земель Білоцерківської міської територіальної громади;

• раціональне та ефективне використання земельних ділянок комунальної власності;

• спрямування до місцевого бюджету сплати за землю, орендної плати для здійснення програм розвитку соціально-економічної сфери.

1. Строк виконання заходів з відстеження: з 22 листопада 2022 року по 22 грудня 2022 року.

2. Тип відстеження: повторне.

3. Методи одержання результатів відстеження:

Методом відстеження  результатів є аналіз статистичних даних.

1. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, а  також способи одержання даних:

Статистичний метод одержання даних.

1. Кількісні та якісні  значення показників результативності акта:

Показники результативності

2019 рік

2020 рік

Станом на

01.12.2022 року

2022 рік

(прогноз)

1.

Кількість здійснених заходів нагдяду (контролю) у відповідності до Порядку здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель Білоцерківської міської територіальної громади, з них:

- планові заходи

- позапланові заходи

2.

Надходження до місцевого

бюджету земельного податку, орендної плати за

використання земельних

ділянок згідно умов                                                                                                      цивільно-правових договорів при здійсненні самоврядного контролю за дотриманням чинного законодавства, грн.

78 655 491,37

103 424 725,21

85 500 000

75 028 651,41

75 101 245

3.

Кількість виявлених самовільно зайнятих земельних ділянок на території Білоцерківської міської територіальної громади, од.

4.

Кількість осіб, притягнутих до відповідальності за порушення земельного законодавства, од.

5.

Рівень поінформованості

суб’єктів господарювання, %

85%

90%

98%

78%

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

За результатами проведення повторного відстеження результативності регуляторного акта можна зробити висновок, що даний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей, результати його реалізації мають позитивний характер для Білоцерківської міської територіальної громади в цілому.

Реалізація положень регуляторного  акта спонукає фізичних і юридичних осіб оформляти документи, що посвідчують право користування землею, збільшення надходжень до місцевого бюджету коштів за використання землі.

Міський голова                                                                                                Геннадій ДИКИЙ