Звіт про періодичне відстеження регуляторного акта «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Біла Церква»

Дата :
2022-12-23

Загальна інформація про регуляторний акт:

Рішення    Білоцерківської    міської     ради     від  01 березня 2012 року №524-21-VI «Про

затвердження порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Біла Церква».

1. Назва виконавця заходів відстеження: Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, відділ зовнішньої реклами та тимчасових споруд.

2. Цілі прийняття регуляторного акта:

нормативне регулювання розміщення зовнішньої реклами на території м. Біла Церква.

1. Строк виконання заходів з відстеження: з 22 листопада  2022 року по 21 грудня 2022

року

5. Тип відстеження  - періодичне

6. Методи відстеження результативності:

Методом  відстеження результатів є аналіз показників відділу зовнішньої реклами та тимчасових споруд управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради по видачі дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами.

7. Дані та припущення на основі яких здійснено відстеження результативність:

Даними, на основі яких відстежується результативність регуляторного акта є дані статистичної звітності відділу зовнішньої реклами та тимчасових споруд управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради по видачі дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами

8. Кількісні та якісні показники  результативності акта:

Показниками результативності акта є бухгалтерські та статистичні дані щодо кількості виданих дозволів на розміщення зовнішньої реклами на території міста Біла Церква та сума нарахувань за тимчасове користування місцями розташування рекламного засобу, що знаходяться в комунальній власності  територіальної громади міста Біла Церква, а саме:

Показники

Од. виміру

2019 рік

2020 рік

2022 рік (станом на 01.11.2022р.)

2022 рік (прогноз)

1

Кількість виданих дозволів на розміщення зовнішньої реклами на території міста Біла Церква (нових)

од.

61

57

37

22

25

2.

Сума нарахування за тимчасове користування місцями розташування рекламного засобу, що знаходяться в комунальній власності  територіальної громади міста Біла Церква

грн.

1662843,82 (без ПДВ)

1205366,18 (без ПДВ)

(без ПДВ)

(без ПДВ)

510224,00(без ПДВ)

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Підсумовуючи вищевказане, рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Біла Церква» має достатній ступінь досягнення визначених цілей, результати його реалізації мають позитивний характер для територіальної громади міста Біла Церква в цілому.

Міський голова                                                                                                    Геннадій ДИКИЙ