Звіт про повторне відстеження регуляторного акта «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються в комунальному підприємстві Білоцерківської міської ради Будинок урочистих подій»

Дата :
2022-12-23

Звіт
про повторне відстеження регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

1. Вид та назва регуляторного акта: рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 25.05.2021 року №320 «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються в комунальному підприємстві Білоцерківської міської ради  Будинок урочистих подій»

2. Виконавець заходів з відстеження:  комунальне підприємство Білоцерківської міської ради  Будинок урочистих подій.

3. Цілі прийняття регуляторного акта: приведення тарифів на платні послуги до економічно обґрунтованого рівня з урахуванням інтересів населення та відшкодування фактичних витрат підприємства, які відповідають діючим нормативно – правовим законодавчим актам України.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 21.11.2022 р. по 21.12.2022 р.

5. Тип відстеження: повторне

6. Методи одержання результатів повторного відстеження: для проведення повторного відстеження використовувався статистичний метод згідно даних бухгалтерського обліку.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність, а також спосіб одержання таких даних: даними, на основі яких відстежується результативність регуляторного акта, є дані бухгалтерського обліку.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Показники

2019 рік

2020 рік

2022 рік

(прогноз)

Обсяг надання послуг для населення (одиниць)

1397,0

788,0

933,0

737,0

Чистий дохід від реалізації послуг, (тис.грн.)

1570,0

1147,0

1511,0

1050,0

Сума надходжень до державного та місцевого бюджету (тис.грн.) бюджету

722,0

662,0

759,0

551,0

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Протягом виконання заходів з відстеження результативності цього регуляторного акта скарг на неналежне або неякісне виконання послуг не надходило.

На підставі результатів повторного відстеження регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються в комунальному підприємстві Білоцерківської міської ради  Будинок урочистих подій» можна зробити висновок про те, що в цілому шляхом впровадження цього нормативно-правового акта вдалося досягти поставлених цілей.

Регуляторний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей і не потребує внесення змін та доповнень.

Міський голова                                                                                     Геннадій ДИКИЙ