Дата :
2022-12-19

Шановні мешканці Білоцерківської міської територіальної громади!

Запрошуємо взяти участь в роботі засідання «круглого столу», на якому буде обговорено проєкт регуляторного акта -  рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів на території Білоцерківської міської територіальної громади на 2023-2027 роки».

Засідання відбудеться 23 грудня 2022 року о 10:00 годині у великій залі Білоцерківської міської ради.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 39-94-82 департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

Проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту оприлюднені в мережі інтернет на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів за електронною адресою: https://bc-rada.gov.ua 30 листопада 2022 року.