Повідомлення про засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту.

Засідання  постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту  відбудеться 05 грудня 2022 року.

Проєкт

Порядок денний

1.  Про звернення депутатів БМР VIII скликання щодо негайної заборони в Україні російської православної церкви, її структурних підрозділів і незалежних від неї організацій.

2. Про внесення змін до Положення про старосту, затвердженого рішенням міської ради від 25 листопада 2021 року № 1955-21-VIII Про затвердження Положення про старосту (зі змінами)

3. Про уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій.

4. Про затвердження коиплексної програми Білоцерківської міської ради з організації та фінансово забезпечення мобілізації, призову та військову службу за контрактом, призову на строкову військову службу та приписки до призової дільниці громадян у Білоцерківській міській територіальній громаді на 2023 рік.

5.  Про внесення змін до Програми надання фінансової допомоги військовим частинам Збройних Сил України, які розташовані на території Білоцерківської міської територіальної громади, на 2022 рік.

6. Про затвердження Програми надання фінансової допомого військовим частинам та органам військового управління Збройних Сил України, які розташовані на тереторії Білоцерківської міської територіальної громади на 2023 рік.

7. Про внесення змін до Програми сприяння діяльності органу Служби БЕЗПЕКИ України на території Білоцерківської міської територіальної громади на 2022 рік. Затвердженої рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 20 червня 2022 року №345

8. Про внесення змін до цільової Програми «Безпечна Білоцерківська міська територіальна громада» на 2021 – 2023 роки», затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 24 грудня 2020 року № 68-05-VIII «Про затвердження цільової Програми «Безпечна Білоцерківська міська територіальна громада» на 2021 – 2023 роки»

9. Про внесення змін до Комплексної цільової програми «Розумна громада» на 2021 – 2023 роки затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 24 грудня 2020 року № 69-05-VIII «Про затвердження цільової програми «Розумна громада» на 2021 – 2023 роки»

10. Про внесення змін до Білоцерківської міської цільової програми захисту Про внесення змін до Білоцерківської міської цільової програми захисту накселення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на друге півріччя 2018 – 2022 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 30 серпня 2018 року № 2543-55-VIII