Повідомлення про засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту.

Засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту відбудеться 30 листопада 2022 року.

Проєкт

Порядок денний

1. Про затвердження комплексної програми Білоцерківської міської ради з організації та фінансового забезпечення мобілізації, призову на військову службу за контрактом, призову на строкову військову службу та приписки до призовної дільниці громадян у Білоцерківській міській територіальній громаді на 2023 рік.

2. Про внесення змін до цільової Прпограми «Безпечна Білоцерківська міська територіальна громада» на 2021-2023 роки», затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 24 грудня 2020 року № 38-05-VIII «Про затвердження цільової Програми  «Безпечна Білоцерківська міська територіальна громада» на 2021-2023 роки»

3. Про внесення змін до Комплексної цільової програми «Розумна громада» на 2021-2023 роки затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 24 грудня 2020 року № 69-05-VIII «Про затвердження Комплексної цільової програми «Розумна громада» на 2021-2023 роки»

4. Різне

Голова комісії                                                                                              Олег ДЕНИСЕНКО