Щодо організації освітнього процесу у громаді

|  22. 11. 2022

21 листопада виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення, яким у подальшому врегульовуватиметься організація освітнього процесу в нашій громаді.

Відтепер, аби мати можливість гнучко визначати форму навчання дітей - змішана чи дистанційна -  з урахуванням пріоритетності безпеки учасників освітнього процесу від загроз держави-агресора надано повноваження відповідним структурним підрозділам.

Так,  управлінню освіти і науки, управлінню з питань молоді та спорту та  управлінню культури і туризму Білоцерківської міської ради надано повноваження визначати форму навчання у підпорядкованих ним закладам без рішення виконавчого комітету та відповідно до  рекомендацій, завдань, визначених у протоколах оперативного штабу Ради оборони Київської області.

Наразі, з 22 листопада 2022 р. освітній процес в закладах й установах освіти, культури та спорту відновлюється за змішаною формою навчання.

У чергових дитячих садочках  відсьогодні також поновлено роботу.

У разі виникнення загроз управління оперативно ухвалюватимуть рішення щодо форми продовження навчання відповідно до протоколів оперативного штабу Ради оборони Київської області.

Ознайомитись з рішенням