16-18 листопада навчальні заклади працюватимуть дистанційно

|  16. 11. 2022

Сьогодні виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради на виконання протоколу засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області від 15 листопада 2022 року було прийнято рішення «Про форму освітнього процесу в закладах освіти, культури та спорту комунальної форми власності Білоцерківської міської територіальної громади з 16 листопада 2022 року по 18 листопада 2022 року».

Згідно з цим документом протягом 16-18 листопада всі комунальні заклади Білоцерківської міської територіальної громади загальної середньої та позашкільної освіти, а також мистецькі і дитячо-юнацькі спортивні школи повинні  організовувати освітній процес за дистанційною формою навчання.

Чергові заклади дошкільної освіти на період 16-18 листопада 2022 року (включно) призупиняють організацію освітнього процесу.

Приватним закладам освіти, культури і спорту, розташовані на території Білоцерківської міської територіальної громади, рекомендовано забезпечити організацію освітнього процесу за дистанційною формою навчання з 16 листопада 2022 року по 18 листопада 2022 року (включно).