28 жовтня - День визволення України від нацистських загарбників

|  28. 10. 2022

Саме цього дня відбулося остаточне вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі території України.

Сьогодні ми із сумом і гіркотою згадуємо не лише про події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для кожної української родини, а й вшановуємо Героїв сьогодення, які, на жаль, ціною власного життя також змушені звільняти нашу державу від російських агресорів зараз.

Ми неодмінно донесемо до нащадків, збережемо світлу пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу у роки Другої світової війни та вічно пам’ятатимемо подвиг наших воїнів сьогодні.

Від імені міської влади поклали квіти до Меморіального комплексу у Парку Слави та вшанували хвилиною мовчання пам’ять про всіх загиблих: заступник міського голови Катерина Возненко, керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Анна Олійник, радник міського голови Микола Антонюк.