Звіт про повторне відстеження регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тарифи на ритуальні послуги»

Дата :
2021-12-15

1. Загальні відомості про регуляторний акт:

Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 22.12.2020 р. №756 «Про тарифи на ритуальні послуги».

2. Виконавець заходів з відстеження: КП БМР «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг».

3. Цілі прийняття регуляторного акта:

Метою прийняття рішення є приведення тарифів на ритуальні послуги до економічно обґрунтованого рівня з урахуванням інтересів населення та відшкодування фактичних витрат підприємства, які відповідають діючим нормативно-правовим і законодавчим актам України.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 15.11.2021 р. по 15.12.2021 р.

5. Тип відстеження: повторне.

6. Методи одержання результатів відстеження: для проведення повторного відстеження використовувався статистичний метод (дані бухгалтерського обліку).

7. Дані та припущення на основі яких здійснено відстеження результативності, а також способи одержання даних: даними на основі яких відстежується результативність регуляторного акта є дані бухгалтерського обліку, дані щодо виконання робіт по договорам ДЖКГ БМР з КП БМР «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг, дані державної статистичної звітності.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

Показники

Один. вим.

Середньомісяч ний показник

за 2020 рік

Середньомісяч

ний показник станом на

01.12.2021 р.

Середньомісяч ний показник

за 2021 рік

(прогноз)

1.

Надано послуг з поховання

2.

Вартість наданих ритуальних послуг

тис. грн.

3.

Витрати населення на одне поховання

грн.

4.

Кількість поховань невідомих громадян за рахунок місцевого бюджету

5.

Результативність діяльності підприємства:

- чистий прибуток

- збиток

тис. грн.

6,0

6.

Кількість звернень щодо належного рівня надання ритуальних послуг

одиниць

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

За результатами повторного відстеження регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 22.12.2020 р. №756 «Про тарифи на ритуальні послуги» можна зробити висновок про те, що він має позитивну динаміку: зросли надходження від надання ритуальних послуг, що забезпечило стабільну роботу комунального підприємства та надання можливості населенню міста отримати необхідні послуги.

Міський голова                                                                                             Геннадій ДИКИЙ